ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ

 

конкурсів та фестивалів, які відбулися

в І півріччі 2017-2018 навчального року

 

ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй-2017»

Інструментальний ансамбль:

Вороніна Аліса (віолончель),
Зінченко Анастасія (флейта),
Титаренко Владислава (віолончель),
Шинкарьова Аліна (флейта)

викладачі Петренко Вікторія Вікторівна,
Грінькова Ірина Вікторівна
концертмейстер Буцька Ліліана Євгеніївна

 

 

 

Лауреат ІІІ ступеня

VIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль

сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь 2017»

 

Баришева Емілія

викладач Альперович Лариса Юхимівна

4 клас, фортепіано І місце
Золотухін Тимофій

викладач Грінькова Ірина Вікторівна
концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

3 клас, флейта ІІ місце
Пашков Богдан

викладач Грінькова Ірина Вікторівна
концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

2 клас, флейта ІІІ місце

 

ХVIII Відкритий фестиваль польської та української музики імені Кароля Шимановського»

 

Тімофєєв Василь

викладач Свічкаренко Володимир Миколайович
концертмейстер Корепанов Сергій Олексійович

6 клас, скрипка Лауреат
Аршава Артур

викладач Галь Ігор Олександрович
концертмейстер Куля Тетяна Володимирівна

5 клас, кларнет Лауреат

 

Обласний конкурс виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття!»

 

Іванов Іван

викладач Альперович Лариса Юхимівна

0 клас,
фортепіано
Лауреат
ІІ ступеня
Баришева Емілія

викладач Альперович Лариса Юхимівна

4 клас,
фортепіано
Лауреат
ІІ ступеня
Шкаровська Ольга

викладач Лебедєва Людмила Григорівна
концертмейстер Корольова Наталія Петрівна

0 клас,
скрипка
Лауреат
ІІІ ступеня
Бакшеєва Вікторія

викладач Альперович Лариса Юхимівна

2 клас,
фортепіано
Дипломант
Новоспаський Всеволод

викладач Альперович Лариса Юхимівна

1 клас,
фортепіано
Дипломант
Борисенко Марія

викладач Боржковська Тетяна Євгеніївна
концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

4 клас,
скрипка
Дипломант
Дядюк Гліб

викладач Мартинюк Алла Миколаївна

1 клас,
гітара
Дипломант
Дядюк Віктор

викладач Мартинюк Алла Миколаївна

3 клас,
гітара
Дипломант
Рихло Максим

викладач Гольцов Володимир Анатолійович
концертмейстер Корольова Наталія Петрівна

1 клас,
ударні інструменти
Дипломант
Шунько Єгор

викладач Глотов Олександр Арнольдович
концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

4 клас,
ударні інструменти
Дипломант

 

Третій відкритий конкурс естрадно – джазового виконавства та імпровізації «Джаз-фієста 2017»

Шурінов Микита

викладач Роденко Сергій Олександрович
концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

7 клас,
саксофон
Лауреат ІІІ ступеня
Бойко Єгор

викладач Глотов Олександр Арнольдович концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

8 клас, ударні інструменти Лауреат
ІІІ ступеня

 

ХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я»
(м. Слав’янск)

Тімофєєв Василь

викладач Свічкаренко Володимир Миколайович
концертмейстер Корепанов Сергій Олексійович

6 клас,
скрипка
Володар Гран-прі

 

ХІІІ Відкритий фестиваль світової музики імені М.Д.Леонтовича

Симфонічний оркестр

керівник Глотов Олександр Арнольдович
концертмейстер оркестру Смородський Віталій Ігорович

Лауреат
Оркестр народних інструментів України

керівник Мовчан Олександр Юрійович
концертмейстер оркестру Корепанов Сергій Олексійович

Лауреат