Всеукраїнський конкурс
юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена


Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена заснований Дитячою музичною школою № 1 ім. Л. Бетховена за сприяння Харківської міської ради, Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів та Харківського обласного товариства німців «Відергебурт».

Основною метою Всеукраїнського конкурсу юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена є виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей, пропагування класичної світової музики, подальший розвиток і вдосконалення виконавської майстерності юних музикантів, збагачення концертного та педагогічного репертуару кращими зразками класичної світової і національної музики, творами сучасних українських та німецьких композиторів, активізація творчої діяльності викладачів, обмін досвідом та інноваційними ідеями, подальше зміцнення зв’язків між українським і німецьким народами.

І Відкритий конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена відбувся у 2003 році. За період 2003–2017 років у конкурсі взяли участь 2091 виконавець з України та країн близького зарубіжжя, 905 з них стали лауреатами та дипломантами конкурсу.

Значною подією в історії конкурсу стало включення його у 2015 році до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів.

За час свого існування Конкурс став визначним мистецьким явищем і впевнено зайняв своє місце у культурному житті Харкова та України. Він традиційно щороку запрошує і згуртовує навколо себе талановитих юних виконавців.

Протягом усіх років оцінку виконавської майстерності конкурсантів та визначення переможців здійснює журі, до складу якого залучаються видатні майстри музичного мистецтва України.

Конкурс є блискучою можливістю для юних музикантів заявити про себе, самоствердитися шляхом творчого змагання, в якому не може бути переможених.

 

УВАГА!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та продовженням загальнонаціонального карантину проведення ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу юних виконавців ім. Л.Бетховена у червні 2020 року відміняється.

Будемо раді вас бачити на нашому Конкурсі в наступному році!

 

 

ПОЛОЖЕННЯ XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ ім. Людвіга ван БЕТХОВЕНА

 

 


Конкурс не є комерційним проектом.

Для участі у Конкурсі передбачено добровільний благодійний організаційний внесок, що витрачається виключно на потреби, пов’язані з організацією та проведенням Конкурсу.

Благодійний організаційний внесок вноситься на рахунок Благодійного фонду «Харківські асамблеї» та становить:

  • для солістів — 150 грн.;
  • для дуетів — 75 грн. з особи;
  • для вокальних ансамблів (у складі 4-8 учнів) — 150 грн. з колективу.

Перераховується добровільний благодійний організаційний внесок на вказаний рахунок після підтвердження організаторами участі конкурсанта починаючи з 20 травня 2020 року (обов’язково вказати прізвище та ім’я конкурсанта).

Реквізити:

Благодійний фонд «Харківські асамблеї»

Поточний рахунок UA 483006140000026001500069913

Отримувач платежу БФ «Харківські асамблеї»

Банк отримувача ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

Ідентифікаційний код 38281252

МФО банку 300614

Призначення платежу: Благодійний внесок Конкурс Бетховена

*  *  *

Телефон для довідок: (066) 267-80-07

 


 

АРХІВ КОНКУРСУ