Сторінка 1 из 41234

ПРОГРАМА
XVI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ
імені ЛЮДВІГА ван БЕТХОВЕНА

02.06.2018

Велика зала Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського,
пл. Конституції, 11/13

10:00-11:00 Реєстрація учасників конкурсу

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ КОНКУРСУ

11:00-12:00 Концерт лауреатів конкурсу минулих років, виступи учнів Дитячої музичної школи № 1 ім. Л.Бетховена, студентів Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського

КОНКУРСНІ ПРОСЛУХОВУВАННЯ

02.06.2018

Актова зала КПСМНЗ «ДМШ № 1 ім. Л.Бетховена», вул. Культури, 11

13:30-14:50 Номінація Фортепіано (середня вікова категорія)
15:20-18:25 Номінація Фортепіано (старша вікова категорія)
18:30-19:20 Номінація Духові інструменти (молодша вікова категорія)
19:20-20:20 Номінація Духові інструменти (середня вікова категорія)
20:20-20:50 Номінація Духові інструменти (старша вікова категорія)

03.06.2018
Актова зала КПСМНЗ «ДМШ № 1 ім. Л.Бетховена», вул. Культури, 11

10:00-13:15 Номінація Фортепіано (молодша вікова категорія)
13:15-13:35 Номінація Інструментальний ансамбль (молодша вікова категорія)
13:50-15:45 Номінація Струнно-смичкові інструменти (середня вікова категорія)
16:10-17:15 Номінація Струнно-смичкові інструменти (молодша вікова категорія)
17:30-19:05 Номінація Струнно-смичкові інструменти (старша вікова категорія)

04.06.2018
Актова зала КПСМНЗ «ДМШ № 1 ім. Л.Бетховена», вул. Культури, 11

10:00-10:30 Номінація Сольний академічний спів (молодша вікова категорія)
10:30-12:00 Номінація Сольний академічний спів (середня вікова категорія)
12:45-13:25 Номінація Сольний академічний спів (старша вікова категорія)
13:45-14:10 Номінація Інструментальний ансамбль (середня вікова категорія)
14:10-15:10 Номінація Інструментальний ансамбль (старша вікова категорія)

04.06.2018
УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ КОНКУРСУ
Актова зала КПСМНЗ «ДМШ № 1 ім. Л.Бетховена», вул. Культури, 11

17:00-19:00 Нагородження лауреатів І, ІІ та ІІІ ступеня, заключний Гала-концерт переможців XVІ Всеукраїнського конкурсу юних виконавців імені Л.Бетховена


 

З 14 по 29 березня 2018 року в місті Харкові проходив Міжнародний музичний фестиваль «KharkivMusicFest».
Учні та викладачі ДМШ № 1 ім. Л.Бетховена брали участь у концертах цього музичного фестивалю.
17 та 25 березня – проект «Art & Piano: грай яскраво» – концерт учнів та викладачів школи на Сумському ринку:

21 березня – концерт учнів та викладачів школи в рамках проекту «Бах – 333»:

25 березня – участь учнів школи Новоспаського Андрія (викладач Лебедєва Л.Г., концертмейстер Корольова Н.П.) та Тімофєєва Василя (викладач Свічкаренко В.М., концертмейстер Корепанов С.О.) на майстер-класі Лауреата міжнародних конкурсів Михайла Захарова (альт, Австрія) в рамках Міжнародного музичного фестивалю «KharkivMusicFest»:

Архів конкурсу

XІІІ Всеукраїнський конкурс юних виконавців ім. Бетховена стал Всеукраинским

 

5-7 июня 2015 года в Харькове прошёл ХІІІ Всеукраинский конкурс юных исполнителей имени Людвига ван Бетховена. В статусе Всеукранского — впервые.
В Харькове четыре детских музыкальных конкурса высокого уровня: Международный конкурс юных пианистов им. В.Крайнева (ХССМШи), Международный конкурс юных концертмейстеров «Амадей» (ДМШ № 15 им. В.А.Моцарта), Всеукраинский конкурс исполнителей на бандуре им. Г.Хоткевича (ХНУИ имени И.П.Котляревского). Теперь к ним присоединился ещё один — основанный ДМШ № 1 им. Л.Бетховена в 2003 г. Читати далі →

Концерт лауреата Міжнародних конкурсів Максима Шадька

 

12 жовтня 2017 року в концертній залі Дитячої музичної школи № 1 ім. Л.Бетховена  відбувся Концерт лауреата Міжнародних конкурсів, асистента-стажиста ХНУМ імені І.П.Котляревського (клас професора Т.Б.Вєркіної) Максима Шадька. У програмі концерту – твори Й.С.Баха, Ф.Ліста, Ф.Шопена.

 

 

Оркестр народних інструментів України
на фестивалі «Харківські асамблеї»

 

22 жовтня 2017 року відбувся виступ Оркестру народних інструментів України під керівництвом Олександра Мовчана на концерті Дитячої філармонії «Тобі, Alma Mater!» (в рамках XXIV Міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї»).
Читати далі →

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ

 

конкурсів та фестивалів, які відбулися

в І півріччі 2017-2018 навчального року

 

ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй-2017»

Інструментальний ансамбль:

Вороніна Аліса (віолончель),
Зінченко Анастасія (флейта),
Титаренко Владислава (віолончель),
Шинкарьова Аліна (флейта)

викладачі Петренко Вікторія Вікторівна,
Грінькова Ірина Вікторівна
концертмейстер Буцька Ліліана Євгеніївна

 

 

 

Лауреат ІІІ ступеня

VIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль

сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь 2017»

 

Баришева Емілія

викладач Альперович Лариса Юхимівна

4 клас, фортепіано І місце
Золотухін Тимофій

викладач Грінькова Ірина Вікторівна
концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

3 клас, флейта ІІ місце
Пашков Богдан

викладач Грінькова Ірина Вікторівна
концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

2 клас, флейта ІІІ місце

 

ХVIII Відкритий фестиваль польської та української музики імені Кароля Шимановського»

 

Тімофєєв Василь

викладач Свічкаренко Володимир Миколайович
концертмейстер Корепанов Сергій Олексійович

6 клас, скрипка Лауреат
Аршава Артур

викладач Галь Ігор Олександрович
концертмейстер Куля Тетяна Володимирівна

5 клас, кларнет Лауреат

 

Обласний конкурс виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття!»

 

Іванов Іван

викладач Альперович Лариса Юхимівна

0 клас,
фортепіано
Лауреат
ІІ ступеня
Баришева Емілія

викладач Альперович Лариса Юхимівна

4 клас,
фортепіано
Лауреат
ІІ ступеня
Шкаровська Ольга

викладач Лебедєва Людмила Григорівна
концертмейстер Корольова Наталія Петрівна

0 клас,
скрипка
Лауреат
ІІІ ступеня
Бакшеєва Вікторія

викладач Альперович Лариса Юхимівна

2 клас,
фортепіано
Дипломант
Новоспаський Всеволод

викладач Альперович Лариса Юхимівна

1 клас,
фортепіано
Дипломант
Борисенко Марія

викладач Боржковська Тетяна Євгеніївна
концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

4 клас,
скрипка
Дипломант
Дядюк Гліб

викладач Мартинюк Алла Миколаївна

1 клас,
гітара
Дипломант
Дядюк Віктор

викладач Мартинюк Алла Миколаївна

3 клас,
гітара
Дипломант
Рихло Максим

викладач Гольцов Володимир Анатолійович
концертмейстер Корольова Наталія Петрівна

1 клас,
ударні інструменти
Дипломант
Шунько Єгор

викладач Глотов Олександр Арнольдович
концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

4 клас,
ударні інструменти
Дипломант

 

Третій відкритий конкурс естрадно – джазового виконавства та імпровізації «Джаз-фієста 2017»

Шурінов Микита

викладач Роденко Сергій Олександрович
концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

7 клас,
саксофон
Лауреат ІІІ ступеня
Бойко Єгор

викладач Глотов Олександр Арнольдович концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

8 клас, ударні інструменти Лауреат
ІІІ ступеня

 

ХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я»
(м. Слав’янск)

Тімофєєв Василь

викладач Свічкаренко Володимир Миколайович
концертмейстер Корепанов Сергій Олексійович

6 клас,
скрипка
Володар Гран-прі

 

ХІІІ Відкритий фестиваль світової музики імені М.Д.Леонтовича

Симфонічний оркестр

керівник Глотов Олександр Арнольдович
концертмейстер оркестру Смородський Віталій Ігорович

Лауреат
Оркестр народних інструментів України

керівник Мовчан Олександр Юрійович
концертмейстер оркестру Корепанов Сергій Олексійович

Лауреат

ВИПУСКИ ШКОЛИ

 

Бабицька Світлана Ігорівна

 Бабицька Світлана Ігорівна (нар. 1968 року) — директор Департаменту культури Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради, Заслужений працівник культури України.
Випускниця Дитячої музичної школи № 1 ім. Л.Бетховена 1983 року (фортепіано, клас викладача Л.В.Кононової).
Читати далі →

Воскобойніков Валерій Михайлович

Воскобойніков Валерій Михайлович (нар. 1939 року) — талановитий піаніст, музикознавець, професор, відомий музичний діяч.
Випускник Дитячої музичної школи № 1 ім. Л.Бетховена 1953 року (фортепіано, клас викладача М.О.Хлєбнікова)Читати далі →

Сторінка 1 из 41234